Наталія Ван Доеверен
Наталія Ван Доеверен. Фото із Фейсбуку.
На хабарі попалася заступниця головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталія Ван Доеверен (раніше - Готь - згідно з прізвищем її першого чоловіка). Її затримали при отриманні неправомірної вигоди у сумі 6000 грн.

За версією поліції, лікарка вимагала від мешканки Львівської області 6 тисяч гривень за сприяння у прийнятті її на лікування та формування медичної документації. Пацієнтка передала гроші медику у її робочому кабінеті, що і зафіксували правоохоронці.

«Підозрювану перевіряють на причетність до скоєння інших схожих злочинів, проводиться досудове розслідування», – сказано у повідомленні поліції.

Готь хабар

За даними ЗМІ, мова йде про заступницю головного лікаря Львівської обласної лікарні з медичної частини Наталію Ван Доеверен. Офіційно прізвище підозрюваної у хабарництві лікарки не називають. Загалом у цій лікарні працює п’ятеро заступників головного лікаря, троє з яких – жінки.

Суд взяв під варту Наталію Ван Доеверен

 У середу, 30 листопада, Галицький суд Львова обрав міру запобіжного заходу заступниці головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні, яку затримали під час отримання хабаря.
Наталія Ван Доеверен перебуватиме під вартою з можливістю вийти на волю, сплативши 82 тис. грн застави.