Нью-Йорк вимагає, щоб Меланія Трамп покинула місто

Меланія Трамп хоче жити в Нью-Йорку
Чим новобраний президент США Дональд Трамп схожий на втікача Віктора Януковича? Питання, здавалося б, позбавлене сенсу. Однак не зовсім. Варто лише пригадати, що після перемоги на президентських виборах в Україні Віктор Янукович вирішив не забирати свою дружину до Києва. Вона жила увесь час в Донецьку.
Натомість дружина Трампа має намір залишитися жити у Нью-Йорку. Тоді як її чоловік холостякуватиме в Білому домі у Вашингтоні.

Відтак близько 100 тисяч жителів Нью-Йорка вже підписали петицію з вимогою, щоб дружина обраного президента Меланія Трамп по кинула місто після інавгурації її чоловіка.

Про це повідомляє Independent.
Зараз Меланія і їхній десятирічний син Беррон збираються щонайменше до кінця навчального року залишатися в пентхаусі в башті Trump Tower на Манхеттені.

Раніше CNN підрахував, що на охорону Дональда Трампа та його сім'ї з бюджету Нью-Йорка будуть витрачати більше 1 млн доларів на день.


Жителі міста вимагають від губернатора штату Ендрю Куомо і мера міста Біла Де Блазіо не оплачувати охорону сім'ї Трампа після його від'їзду в Білий дім.


"Якщо це рішення було прийнято ними двома (подружжям Трамп), тільки вони повинні платити за це. А не жителі Нью-Йорка, чиї долари можуть бути спрямовані на дороги, школи, транспорт, санітарію, нові робочі місця та інші витрати, які є у міста", - наводить видання слова людей, що підписали петицію.

Раніше повідомлялося, що обраний президент США Дональд Трамп оголосив про рішення покинути бізнес, щоб зосередитися на виконанні своїх президентських обов'язків.

Отправить комментарий

0 Комментарии