Нью-Йорк вимагає, щоб Меланія Трамп покинула місто

Меланія Трамп хоче жити в Нью-Йорку
Чим новобраний президент США Дональд Трамп схожий на втікача Віктора Януковича? Питання, здавалося б, позбавлене сенсу. Однак не зовсім. Варто лише пригадати, що після перемоги на президентських виборах в Україні Віктор Янукович вирішив не забирати свою дружину до Києва. Вона жила увесь час в Донецьку.
Натомість дружина Трампа має намір залишитися жити у Нью-Йорку. Тоді як її чоловік холостякуватиме в Білому домі у Вашингтоні.

Відтак близько 100 тисяч жителів Нью-Йорка вже підписали петицію з вимогою, щоб дружина обраного президента Меланія Трамп по кинула місто після інавгурації її чоловіка.

Про це повідомляє Independent.
Зараз Меланія і їхній десятирічний син Беррон збираються щонайменше до кінця навчального року залишатися в пентхаусі в башті Trump Tower на Манхеттені.

Раніше CNN підрахував, що на охорону Дональда Трампа та його сім'ї з бюджету Нью-Йорка будуть витрачати більше 1 млн доларів на день.


Жителі міста вимагають від губернатора штату Ендрю Куомо і мера міста Біла Де Блазіо не оплачувати охорону сім'ї Трампа після його від'їзду в Білий дім.


"Якщо це рішення було прийнято ними двома (подружжям Трамп), тільки вони повинні платити за це. А не жителі Нью-Йорка, чиї долари можуть бути спрямовані на дороги, школи, транспорт, санітарію, нові робочі місця та інші витрати, які є у міста", - наводить видання слова людей, що підписали петицію.

Раніше повідомлялося, що обраний президент США Дональд Трамп оголосив про рішення покинути бізнес, щоб зосередитися на виконанні своїх президентських обов'язків.
Ещё статьи по теме:

Комментарии