Китайці розробили шпигунів у вигляді дронів-голубів

Китайці розробили шпигунів у вигляді дронів-голубів
Спецслужби Китаю розробили птахів-шпигунів під кодовою назвою «Голуб» - створили дрони, які імітують поведінку птахів, повідомляє South China Morning Post.

Тестові випробування були проведені в деяких регіонах Китаю, зокрема, на кордоні з Монголією, Росією і Казахстаном. На сьогоднішній день нова технологія широко використовується в автономній області Синьцзян-Уйгур на заході Китаю, яку Пекін вважає осередком сепаратизму.


В останні роки більше 30 військових і урядових установ розгорнули «пташині» дрони і пов'язані з ними пристрої, щонайменше, в п'яти провінціях.

На відміну від безпілотних літальних апаратів з фіксованими крилами або лопатями ротора, нові дрони фактично імітують помахи крил птаха, щоб піднятися або повернутися в повітрі.

За словами одного з розробників, їх метою був дрон нового покоління, який міг би стати непомітним для людей і навіть радара.

Дрон вагою в 200 грамів має розмах крил близько 50 сантиметрів і може літати зі швидкістю до 40 км / год протягом максимум 30 хвилин. Він оснащений камерою, GPS-антеною і супутниковим передавачем.
Китайці розробили шпигунів у вигляді дронів-голубів

Ещё статьи по теме:

Комментарии