Американку, що впала з автомобілем зі скелі, знайшли живою через тиждень

Американка, що впала з автомобілем зі скелі, знайшли живою через тиждень
Американка, керуючи джипом, впала зі скелі на океанському узбережжі в Каліфорнії. Тільки через тиждень після автокатастрофи її знайшли живою.

Щоб дістатися до питної води, що протікала поруч в струмку, 23-річна Анжела Ернандес використовувала шланг від радіатора свого понівеченого автомобіля, повідомляє ВВС.

Про зникнення дівчини 6 липня повідомили її родичі: за їхніми словами, Анжела вирушила на своєму автомобілі з Портленда в Лос-Анджелес, щоб відвідати сестру. Спочатку вона відправляла смс по шляху проходження. Потім повідомлення перервалися, а телефон став перемикатися на голосову пошту. Пошуки почалися відразу ж, але їх утруднював щільний туман.


Тільки в п'ятницю 13 липня Анжелу знайшла місцева пара, яка подорожувала по околицях з наметом. Спочатку туристи помітили машину - Jeep Patriot, який частково затонув біля підніжжя шістдесятиметрової скелі в районі Біг-Сюр. Дівчина, якій вдалося покинути автомобіль, знаходилася неподалік, за кам'яними брилами. Анжела Ернандес була при свідомості, але її плече було травмовано і, схоже, вона перенесла струс мозку.

За словами дівчини, на шосе їй довелося різко вивернути кермо, щоб уникнути зіткнення з твариною, після чого машина вилетіла з дороги.

Представник поліції каже, що Анжелі пощастило залишитися в живих після такого падіння. "Зазвичай в подібних аваріях люди розбиваються або їх забирає в океан - їй дуже пощастило, що не сталося ні того, ні іншого", - заявив він.

Сестра Анжели Ернандес написала на своїй сторінці в "Фейсбуці", що дівчині потрібно тривалий час для відновлення. "Це важка і травматична ситуація - попереду довгий процес реабілітації", - йдеться в повідомленні.
Ещё статьи по теме:

Комментарии