автомобіль Volvo
Фірма Volvo офіційно оголосила, що примусово обмежує максимальну швидкість всіх своїх моделей на позначці всього лише до 180 км /год. Правило почне буде діяти з цього року.

При цьому ще в березні 2019 року шведська марка анонсувала випуск ключа-транспондера Care Key, який буде йти в основі будь-яких автомобілів Volvo починаючи з 2021 року. Такий гаджет дозволить власникам нових моделей марки встановити обмеження швидкості для себе, членів сім'ї та друзів, які користуються однією машиною.


Однак відповідно до нової інформації, відтепер мова йде не про добровільне встановлення швидкісного ліміту власниками автомобілів Volvo, а про впровадження обмежувача на обов'язковій основі.

Для чого це зробила саме фірма Volvo? Звичайно, на все є своя причина. Справа в тому, що шведи вже давно носяться з утопічною, на перший погляд ідеєю, в найближчі кілька років до нуля знизити кількість загиблих в ДТП за участю Volvo. Нинішнє обмеження швидкості - ланка з цього ланцюга.

У Гетеборзі вважають, що на швидкості вище 180 км /год. страхувальна електроніка, що управляє, наприклад, активним круїз-контролем, вже не в змозі забезпечити 100-відсоткову ефективність роботи. На таких швидкостях подушки безпеки вже не рятують при зіткненні. Тому і краник максималки вирішили закрутити.