Страшний знак: У храмі Москви побачили Богородицю у медичній масці

У російській Москві прихожанка храму Сорока Севастійських мучеників помітила Богородицю у чорній масці, яка була схожа на медичну.
Богородиця у масці


Загадковий кадр вона опублікувала в мережі, заявляючи, що він був зроблений 7 квітня – тоді в столиці РФ тільки ввели масочний режим.
Про це повідомляє Daily Storm.


Богородиця у храмі Москви
Зазначається, що дивні темні плями знайшли на Феодоровській іконі Божої Матері. До того ж розташовувалися вони на ній нібито дуже символічно: сліди були на обличчі, нагадуючи маску, і в області грудної клітини – місці, яке вражає коронавірус.

Деякі користувачі мережі побачили в цьому "страшний знак".

Зі свого боку протоієрей храму Максим Первозванський заявив, що тінь на іконі з'явилася через світильник, який можна побачити у верхньому правому куті фото.

Священнослужитель сказав, що ніяких містичних висновків він не робить. Водночас визнав, нібито це знак, що "Матір Божа з нами і в наших серцях".

Протоієрей також додав, що прочитав безліч коментарів користувачів мережі, які звинувачували служителів храму в тому, що вони "спеціально лякають народ". Однак, за словами Первозванського, це – "дивовижна випадковість, і тінь могла з'явитися в інший день".

Отправка комментария

0 Комментарии